Puchar solectw

Puchar Sołectw Gminy Pawłowice

Aktualność 19.10.2019:     Zdobywcą "PUCHARU SOŁECTW Gminy Pawłowice" w roku 2019 została drużyna z Golasowic - GRATULACJE !!!

 

Tabela końcowa:

1. GOLASOWICE

2. WARSZOWICE

3. PAWŁOWICE

4. JARZĄBKOWICE

5. PNIÓWEK

6. PIELGRZYMOWICE

7. KRZYŻOWICE

8. PAWŁOWICE OSIEDLE

 

 

"Puchar Sołectw Gminy Pawłowice" to seria ośmiu turniejów, które odbywają się w poszczególnych sołectwach naszej gminy w sezonie 2019. W turniejach tych biorą udział drużyny reprezentujące dane sołectwo.

Rozgrywki podzielone są na dwie fazy: fazę eliminacyjną (turniej I-VII) oraz finałową (rozegraną podczas VIII turnieju). Drużyny walczą o PUCHAR PRZECHODNI, który pozostanie przez najbliższy rok w sołectwie tej drużyny, która wygra finał.

Turnieje odbywają się według poniższego harmonogramu:

  • I turniej 27.04. w godz. 900-1300 w Jarząbkowicach
  • II turniej 18.05. w godz. 900-1300 w Warszowicach (boisko przy szkole)
  • III turniej 15.06. w godz. 900-1300 w Pielgrzymowicach (boisko przy szkole)
  • IV turniej 13.07. w godz. 900-1300 w Pawłowicach Osiedle
  • V turniej 10.08. w godz. 900-1300 w Golasowicach
  • VI turniej 31.08. w godz. 900-1300 w Krzyżowicach
  • VII turniej 28.09. w godz. 900-1300 w Pniówku (boisko przy Gminnym Ośrodku Sportu)
  • VIII turniej 19.10. w godz. 900-1300 w Pawłowicach (hala sportowa)

Szczegółowe warunki uczestnictwa w "Pucharze Sołectw Gminy Pawłowice" znajdziesz w regulaminie turnieju.

Więcej informacji można uzyskać u sołtysów oraz w Gminnym Ośrodku Sportu, tel. 32 47 24 215.

 

WYNIKI i TABELA


numery drużyn po losowaniu
1 - Warszowice
2 - Pniówek
3 - Krzyżowice
4 - Pawłowice
5 - Jarząbkowice
6 - Pawłowice Osiedle
7 - Pielgrzymowice
8 - Golasowice

 

tabela wyników

Jarząbkowice

27.04.2019

Warszowice

18.05.2019

Pielgrzymowice

15.06.2019

Pawłowice Osiedle

13.07.2019

Golasowice

10.08.2019

Krzyżowice

31.08.2019

Pniówek

28.09.2019

Pawłowice

19.10.2019

FINAŁ

I

Wynik

II

Wynik

III

Wynik

IV

Wynik

V

Wynik

VI

Wynik

VII

Wynik

VIII

Wynik

1-8

0:4

1-6

 3:0

1-4

6:1

1-2

4:2

1-7

9:1

1-5

 3:0

1-3

3:0

3-6

 

2-7

1:3

7-5

 1:0

5-3

 3:0

3-8

 0:3

8-6

 3:0

6-4

 0:3

4-2

 1:0

 7:2

0:7

3-6

0:3

8-4

 1:0

6-2

 0:3

4-7

 3:2

2-5

 1:1

7-3

 2:3

5-8

 2:6

 5:4

 1:4

4-5

4:0

2-3

 2:1

7-8

 0:5

5-6

 8:0

3-4

 0:3

8-2

 5:1

6-7

 0:3

 1:8

1:2

1-7

4:1

1-5

 3:0

1-3

3:0

1-8

 2:1

1-6

 3:0

1-4

 1:1

1-2

 4:4

-----

-----

8-6

3:0

6-4

 0:3

4-2

1:5

2-7

 2:2

7-5

 7:2

5-3

 3:0

3-8

 0:3

-----

-----

2-5

0:4

7-3

 1:2

5-8

 0:2

3-6

 0:3

8-4

 5:1

6-2

 0:3

4-7

 7:3

-----

-----

3-4

0:3

8-2

 1:0

6-7

 0:3

4-5

 5:4

2-3

 3:0

7-8

 2:3

5-6

 3:0

-----

-----

 

Tabela 

L.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki
Z / S

Z / R / P

1

Golasowice

14

39

45 - 8

13 – 0 – 1

2

Warszowice

14

35

48 - 15

11 – 2 – 1

3

Pawłowice

14

28

36 - 27

9 – 1 – 4

4

Jarząbkowice

14

19

34 – 27

6 – 1 – 7

5

Pniówek

14

18

27 - 27

5 – 3 – 6

6

Pielgrzymowice

14

13

26 - 45

4 – 1 – 9

7

Krzyżowice

14

6

6 – 38

2 – 0 – 12

8

Pawłowice Osiedle

14

6

6 - 41

2 – 0 – 12

 

Data publikacji: 30.04.2019
Autor: Gminny Ośrodek Sportu
Opublikował: Tomasz Porwisz
Przewiń stronę do góry

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje