Artykuł

Szachiści walczyli o Puchar Dyrektora GOS! ♟🏆

W sobotę, 20 czerwca 2026 r., w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach odbył się V Półmaraton Szachowy o Puchar Dyrektora GOS.

Turniej zgromadził 37 zawodników, którzy przez ponad sześć godzin rywalizowali w emocjonujących partiach szachów błyskawicznych.
Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Tomasz Ciesielski, który sięgnął po zwycięstwo i główne trofeum. Na podium stanęli również Kacper Staniec oraz Jan Legierski. Nie zabrakło także nagród dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz rankingowych.
Wydarzenie było doskonałą okazją do sportowej rywalizacji, integracji środowiska szachowego oraz promocji królewskiej gry wśród mieszkańców naszego regionu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, którzy wykazali się nie tylko umiejętnościami, ale także koncentracją i wytrwałością.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Szachowemu Gminy Pawłowice, partnerom oraz sponsorom za wspólną organizację wydarzenia i już dziś zapraszamy na kolejne szachowe spotkania w Pawłowicach! ♟👏

 

foto: Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
 

Data ostatniej aktualizacji: 22.06.2026
Autor: GOS Pawłowice
Zaktualizował: Felicja Brączek
Przewiń stronę do góry

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje