Na rok 2022 zaplanowano 3 turnieje tenisowe deblowe w kategoriach pań i panów.

• 8 maja
  • 12 czerwca
  • 18 września

Turnieje odbywają się na kortach Gminnego Ośrodka Sportu. W każdej kategorii ustalony jest limit 8 par. W turniejach obowiązuje system rozgrywek Fast4.

Fast4 wyróżnia się 4 cechami:
• Gramy seta do 4 gemów – rozgrywanie seta odbywa się do 4 wygranych gemów z zachowaniem co najmniej 2 gemowej przewagi nad oponentem (np. 4:2). Tie-break do 5 punktów – w wypadku wyniku 3:3 rozgrywany jest tie-break do 5 punktów (np. 5:3). Jeśli dojdzie do wyniku 4-4, decyduje kolejna piłka (5-4). W takim wypadku zapisujemy na koncie zwycięzcy wynik seta 4:3(4).
• Brak „netów” – chyba najbardziej kontrowersyjna reguła, która mówi że piłka zagrana po taśmie podczas serwisu (o ile wyląduje we właściwym polu serwisowym) jest piłką ważną. Z jednej strony jest to zasada , której skutki będą w dużej mierze uzależnione od poprawnego napięcia taśmy (istnieje możliwość, że piłka się stoczy po necie), ale z drugiej dodaje nieco pikanterii całej grze i zmusza do wyjścia poza pudło starych przyzwyczajeń.
• Brak przewag – podobnie jak w niektórych meczach deblowych, gdy wynik w gemie wynosi 40-40, kolejna piłka będzie przesądzać o jego losie. Odbierający serwis ma prawo wskazać połowę po której będzie odbierał serwis.
• Super tie-break zamiast 3 seta – zamiast 3 seta rozgrywany jest tie-break do 10 punktów. Podobnie – przy stanie 9-9, o wyniku spotkania decyduje kolejna piłka