Artykuł

Wyniki pawłowickich szachistów

Gminę Pawłowice a zarazem Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice reprezentowało 7 dzieci Jan Obetkon, Adam Pieróg, Igor Chmiel, Michał Zalewski, Aleksandra Mura, Adam Legierski ,Michał Fronia oraz Szymon Harazin z Pawłowic reprezentujący inny klub.

W dwóch turniejach szachowych  o wyższe kategorie szachowe udział wzięło 50 dzieci podzielonych na grupy turniejowe według posiadanych rankingów Polskiego Związku Szachowego.

Trzech naszych reprezentantów uzyskało wyższe kategorie i tak Michał Fronia zdobył III kategorię PZSzach i 6 miejsce w turnieju OPEN, Aleksandra Mura zdobyła II kategorię PZSzach i 10 miejsce w turnieju Open Szymon Harazin zdobył III kategorię PZSzach i 15 miejsce w turnieju Open.
W klasyfikacji IV kategorii nasz zawodnik Michał Fronia zdobył 1 miejsce, a Szymon Harazin 3.
W turnieju dla V kategorii duży sukces odniósł Michał Zalewski zdobywając 2 miejsce i IV kategorię. Zwycięzcy za miejsca 1-3 otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Turniej sprawnie zorganizowali i przeprowadzili członkowie SSz Gminy Pawłowice Karol Rawicz i Jan Milanowski.

Data ostatniej aktualizacji: 12.10.2022
Autor: GOS Pawłowice
Zaktualizował: Felicja Brączek