Artykuł

Mistrzostwa w szachach w Szkole Podstawowej w Golasowicach

Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice zorganizowało Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Golasowicach w szachach.
10 maja odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Golasowicach w szachach zorganizowane przez Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice. W mistrzostwach udział brało 14 uczniów z podziałem na dziewczynki , chłopcy kl.I-III oraz dziewczynki, chłopcy kl. IV-VII.Wyniki:1 miejsce wśród dziewczynek kl. I-III zdobyła Julia Kuboszek, drugie miejsce zajęła Dominika Adam a trzecie Aleksandra Bolek.1 miejsce wśród chłopców kl. I-III zdobył Kajetan Stuchlik, drugie miejsce zajął Krzysztof Mokwa a trzecie Wiktor Węglarz.1 miejsce wśród dziewczynek kl.IV-VI zajęła Dagmara Szatkowska a wśród chłopców IV-VII 1 miejsce zajął Damian Garbocz. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody a najlepsi puchary, medale i nagrody. Nagrody ufundowała Szkoła Podstawowa w Golasowicach a puchary i medale Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice.Zadanie publiczne częściowo było dotowane z budżetu Gminy Pawłowice.
Data ostatniej aktualizacji: 19.06.2018
Autor: Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
Zaktualizował: Felicja Brączek