Artykuł

Mistrzostwa Śląska w Szachach

Zawodniczka Stowarzyszenia Szachowego Paulina Trzaskalik 30 września zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w Szachach do lat 7, które rozegrane były w Pszczynie.
W dwudniowych zawodach Paulina zdobyła 6 punktów na 9 możliwych co dało jej w kategorii dziewczynek pewne 3 miejsce. Trzeba podkreślić, że w turnieju grały przeważnie siedmiolatkowie, a Paulina ma dopiero sześć lat. Jest to kolejny sukces tej bardzo młodej zawodniczki, która ma już na koncie zdobyte w tym roku 3 miejsce w Pucharze Polski do lat 6 oraz wygrany Ogólnopolski Turniej Przedszkolaków w Ustroniu, gdzie na 50 uczestników zdobyła 1 miejsce.
Data ostatniej aktualizacji: 08.10.2018
Autor: Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice
Zaktualizował: Felicja Brączek