Artykuł

Finał Pucharu Sołectw Gminy Pawłowice 2019

W sobotę, 19 października, w Gminnym Ośrodku Sportu odbył się turniej finałowy o „Puchar Sołectw Gminy Pawłowice”.
Podczas odbywających się od kwietnia do października siedmiu turniejów eliminacyjnych o PUCHAR PRZECHODNI walczyło osiem sołectw. Sołectwa Krzyżowice i Pawłowice Osiedle zakończyły zmagania w fazie eliminacyjnej. Podczas fazy finałowej na boisko wyszło sześć drużyn. O piąte miejsce, walczyły sołectwa Pielgrzymowice i Pniówek. W efekcie wynikiem 7:0 piąte miejsce zajęło sołectwo Pniówek.Z kolei o trzecie miejsce walczyły Pawłowice z Jarząbkowicami. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Pawłowic, które tym samym zajęły trzecie miejsce w tabeli.Najwięcej emocji przyniósł mecz o pierwsze miejsce, który rozegrany został między Warszowicami i Golasowicami. Podczas meczu padły trzy bramki, z czego dwie strzeliły Golasowice, zdobywając tym samym pierwsze miejsce. PUCHAR PRZECHODNI trafił do sołectwa Golasowice.Zawodnicy grający w drużynach, które zdobyły I,II i III miejsce w tabeli zostali uhonorowani z rąk wójta medalami w kolorze złota, srebra i brązu.Do którego sołectwa trafi PUCHAR PRZECHODNI w 2020 roku? Okaże się za rok…..
Data ostatniej aktualizacji: 24.10.2019
Autor: Gminny Ośrodek Sportu
Zaktualizował: Tomasz Porwisz